trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nice'i alates 107€

Swiss koostöös Lufthansaga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Prantsuse Rivierasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nice on saadaval alates 107€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab terveks suveks. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega. Meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma swiss.com kodulehelt, kus hinnad on alates 123€. Kui soovid neid pileteid veel mõnevõrra soodsamalt, siis sisesta leitud kuupäevad Skyscannerisse.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Nice´s

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Prantsuse Rivieral, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 20.07-25.07 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Nice kesklinna hotellis, kus kõik on jalutuse kaugusel, maksab 5 ööks kokku 530€ ehk 265€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST NICE`i

Tallinn-Nice-Tallinn alates 106€

  • Mine swiss.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Nice (NCE), hinnad alates 123€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide swiss.com:

Näide Skyscannerist:

Toome teieni näidiskuupäevad lennupiletitele hinnavahemikus 107 - 145€, saadavus on suurepärane kõikidel suvekuudel. Piletini jõudmiseks kliki allpool olevatele otselinkidele või leia endale sobivad kuupäevad Skyscannerist.