Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nice'i alates 119€
10. okt 2022 21:23

Star Alliance'i lennufirmad pakuvad väga hea hinnaga lennupileteid Lõuna-Prantsusmaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nice'i on saadaval alates 119€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni 2023 aasta kevadeni välja. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Nice'is

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Prantsuse Rivieral, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitued näidiskuupäevadel 07.11-14.11:

Tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab nädalaks ajaks vaid 352€ ehk 176€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks vaid 462€ ehk 231€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST NICE'i

Tallinn-Nice-Tallinn alates 119€

Toome välja soodsad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 140€. Saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta kuupäevad Lufthansa kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased