Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Omaani 487€
11. mai 2023 17:40

Turkish Airlines pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Omaani! Ühe kiire ümberistumisega lennupiletid Tallinnast Muscati on saadaval alates 487€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab vahemikus novembri algus kuni 2024 aprill. Alates jaanuarist on soodsa hinnaga lennupiletid saadaval peaaegu et kõikideks kuupäevadeks! Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

  • Vaata kõiki Turkishi kampaaniahindu SIIT

Hotellipakkumised Omaanis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Muscatis või mujal Omaanis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST OMAANI

Tallinn-Muscat-Tallinn alates 487€

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, alates jaanuari algusest leiab saadavust peaaegu, et kõikidele lendudele. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased