Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi alates 17€

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Pariisi Beauvaisi lennujaama. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval vaid 17€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab kuni jaanuari lõpuni välja. Ryanairi otselennud Tallinna ja Pariisi vahel toimuvad 3x nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri

Huvi korral saab Pariisist (erinevatest lennujaamadest) soodsalt edasi lennata nii Kanaaridele kui ka Kariibi mere saartele.

Loe ka Tripi foorumist:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks viie päevane puhkus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 08.01-13.01. Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST PARIISI

Tallinn-Pariis(BVA)-Tallinn alates 17€

Lennud Tallinna ja Pariisi vahel toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.