Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi alates 21€
12. veebr 2022 13:02

Odavlennufirma Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Pariisi. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi Beauveaisi lennujaama on saadaval alates 21€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab veebruarist aprillini. Ryanairi otselennud Tallinna ja Pariisi vahel toimuvad 3x nädalas, teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri

Loe ka Tripi foorumist kogemusi:

Hotellipakkumised Pariisis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks pikk nädalavahetus Pariisis. Valisime näidiskuupäevadeks 10.03-15.03 (N-T). Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles heade reitingutega ja hea asukohaga hotellis maksab neljaks ööks vaid 346€. Lisainfo ja broneerimine.

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST PARIISI

Tallinn-Pariis(BVA)-Tallinn alates 21€

Lennud Tallinna ja Pariisi vahel toimuvad teisipäeviti, neljapäeviti ja laupäeviti. Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased