Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi alates 29€
1. aug 2022 18:34

Ryanair pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Pariisi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Pariisi Beauvaisi lennujaama on saadaval alates 29€ eest. Lennud Tallinna ja Pariisi vahel toimuvad 2x nädalas teisipäeviti ja laupäeviti. Soodsa hinnaga otselennud toome teieni näidiskuupäevadega vahemikus august kuni november. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee.

Loe ka:

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Pariisis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Pariisis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 24.09-27.09 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Pariisi hotellis maksab 3 ööks kokku 404€ ehk 202€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST PARIISI

Tallinn-Pariis (BVA)-Tallinn alates 29€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased