Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Perthi alates 809€
14. mai 2022 15:18

Turkish Airlines koostöös Malindoga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Austraaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Perthi on saadaval alates 809€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates oktoobrist. Hea hinnaga lennupiletid saadaval ka jõuludeks ja aastavahetuseks (al 991€). Lenuupiletite hinnas sisaldub nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine lennukite pardal. Lennud on mõlemal suunal ümberistumistega Istanbulis ja Kuala Lumpuris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Austraalias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Perthis või mujal Austraalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST PERTHI

Tallinn-Perth-Tallinn alates 809€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivad kuupäevi läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased