Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Phuketile 357€

Rootsi reisikorraldaja TUI pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Stockholmist Taisse. Edasi-tagasi lennupiletid Phuketile on saadaval alates 282€ eest ning saadavust leiab vahemikuks 10.02-25.02 (14 päeva kohapeal). Broneerides sinna juurde otselennud sobivatel kellaaegadel Tallinnast Stockholmi (75€), võid lennata Tallinnast Taisse alates 357€ eest. Saadaval on variandid veetmaks kümnepäevased puhkused Tais jaanuari lõpus. Soodsate lennupiletite arv on piiratud!

Kui oled minemas Phuketile, siis on sul võimalus avastada Taid eesti keeles. Phuketi saarel elav Jens paradiisisaarelt korraldab trippe ja rännakuid, mis avavad sulle Tai eksootilisuse ja eheduse paradiisisaartest troopilise vihmametsani… Taimaast lähemalt saad lugeda veel tema Paradiisisaar.ee lehelt. Kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris

VIIMASE HETKE LENNUPILETID TAISSE

Lennupiletite ostmiseks tuleb eraldi soetada lennupiletid Tallinnast Stockholmi ja Stockholmist Phuketile või Krabile.

Lennupiletid Tallinnast Phuketile alates 357€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel lennukuupäevadel.

Tallinn-Stockholm-Tallinn
Stockholm-Phuket-Stockholm

Hotellipakkumised Phuketil
Parima hinnaga majutuspakkumised Phuketil leiad hõlpsasti üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Otsisime välja ka näited rannalähedastest basseinidega hotellipakkumistest Phuketil veetmaks kahenädalane puhkus (14 ööd) vahemikus 11.02-25.02.

Meie soovitused: