Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Põhja-Makedooniasse alates 154€
12. aug 14:03

LOT Polish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Põhja-Makedooniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinna Skopjesse on saadaval alates 154€ eest ning lennud on ühe kiire ümberistumisega Varssavis. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab oktoobris-novembris ning aprillis 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Skopjes

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Skopjes või mujal Põhja-Makedoonias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.11-10.11 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Skopje südalinna hotellis maksab 8 ööks kokku 357€ ehk 179€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MAKEDOONIASSE

Tallinn-Skopje-Tallinn alates 154€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 200€.

Kui näidiskuupäevade hulgas endale sobilikke lennukuupäevi ei leia, siis kontrolli endale meelepäraseid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased