Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Põhja-Makedooniasse alates 158€
29. sept 2022 16:36

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Põhja-Makedooniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinna Skopjesse on saadaval alates 158€ eest. Kõik lennud on ühe kiire ümberistumisega Varssavis. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembris. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, meie soovitus on minna lennufirma kodulehele LOT.com ja osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt, hinnad alates 193€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Põhja-Makedoonias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Skopjes või mujal Põhja-Makedoonias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 13.11-14.11:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Skopje kesklinna kaasaegses hotellis maksab 1 ööks kokku 55€ ehk 28€/per person. Hinnas sisaldub ka hommikusöök kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST PÕHJA-MAKEDOONIASSE

Tallinn-Skopje-Tallinn alates 158€

Toome teieni soodsamad näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 170€. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kuid meie soovitame minna lennufirma LOT.com kodulehele ja broneerida piletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased