Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse al 135€
28. nov 2023 19:38

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Atlandi ookeani äärsesse Portosse on saadaval alates 135€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leidub jaanuarist kuni augustini. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo või osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

Portost saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka saartele - Assooridele või Madeirale.

Rendiauto lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

HOTELLIPAKKUMISED PORTOS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Portos või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

  • Näiteks võid leida toa kahele väga heade reitingutega ning väga kenas piirkonnas 6ks ööks kahele 294€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 23.01 - 29.01 leiad alloilevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID PORTOSSE

Tallinn - Porto - Tallinn alates 135€

Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased