Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse alates 108€
28. okt 2022 12:55

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse on saadaval alates 108€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab alates novembri lõpust. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Portost saab huvi korral soodsalt edasi lennata ka näiteks Assooridele või Madeirale.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Portos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Portos või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 01.12-05.12 (N-E):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Porto kesklinna 4* hotellis maksab 4 ööks kokku 454€ ehk 227€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST PORTOSSE

Tallinn-Porto-Tallinn alates 108€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad, saadavus on soodsad piletid ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased