trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse alates 124€

Lufthansa koostöös SWISSi ja Brussels Airlinesiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse on saadaval alates 124€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 156€.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Portos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Portos või mujal Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 18.11-23.11 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Porto südalinna majutuses maksab 5 ööks kokku 251€ ehk 126€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST PORTOSSE

Tallinn-Porto-Tallinn alates 124€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Porto (OPO), hinnad alates 156€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Toome allpool välja vaid soodsaimad näidiskuupäevad vahemikus november-detsember, hea saadavus on ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!