Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse alates 97€

Star Alliance'i lennufrimad pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Portosse on saadaval al 97€ eest. Soodsaid lennupileteid leiab nii käesolevaks suveks, kui ka sügiseks ja talveks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. või sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa kodulehele. Portost on võimalik leida ka väga soodsaid otselende Madeirale või Assoori saartele. Tutvu otselendudega neisse sihtkohtadesse pakkumise lõpuosas.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Portos

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Portugalis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa Porto kesklinnas asuvas ibis Porto Centro Mercado Bolhao, kus tuba kahele maksab kuueks ööks vaid 476€ ehk 294€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 02.07-09.07 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

Tallinn-Porto-Tallinn alates 97€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirma käst, siis mine Lufthansa.com ja sisesta lennukuupäevad otsingusse.

Porto-Madeira-Porto alates 34€

näide

Porto-Terceira-Porto alates 57€

näide