Eksootika! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Réunioni saarele alates 595€

Air France koostöös airBalticu, Finnairi ning Air Mauritiusega pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Réunioni saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast St. Denisi on saadaval alates 615€ eest. Vähemalt ühel suunal tuleb vahetada Pariisis ka lennujaama (lennud Reunioninile (RUN) toimuvad Orly lennujaamast ja lend Tallinnast toimub CDG-st) ning lennujaamatransfer Air France-ga lendajatele on tasuta. Info lennujaama vahetuse kohta leiab SIIT. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni 2020 aasta juunini.

Osadel lennukuupäevadel on tagasiteel päevasel ajal kuskil 10-11h lennujaamavahetus Pariis Orly-CDG, mis annab ka hea võimaluse tutvumaks Pariisiga.

Reunioni saar asub Madagaskari saarest kuskil 1000km idas ning on tuntud oma metsiku looduse, ilusate randade ning tegutseva vulkaani poolest.

Hotellid Réunioni saarel
Parima hinnaga hotellipakkumised Réunioni saarel leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST RÉUNIONI SAARELE

Leidub erinevate ümberistumistega lende. Kõikide meie poolt välja otsitud lennupiletite puhul jäävad hinnad vahemikku 595-680€.
Tallinn-St Denis-Tallinn alates 595€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri