Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Réunioni saarele alates 616€

Air France koostöös airBalticu ja Finnairiga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Réunioni saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast St. Denisi on saadaval alates 616€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab mais-juunis ning alates augusti lõpust kuni oktoobri lõpuni. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri aga meie soovitus on minna KLM.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt.

NB! Osadel kuupäevadel tuleb Pariisis vahetada ka lennujaama (CDG -> Orly) aga leiab ka kiirete ümberistumistega lende üle CDG.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

LENNUPILETID TALLINNAST RÉUNIONI SAARELE

Leidub erinevate ümberistumistega lende. Kõikide meie poolt välja otsitud lennupiletite puhul jäävad nende hinnad alla 600€.

Tallinn-St Denis-Tallinn alates 616€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine KLM.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 660€)
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse KLMi koduleheküljelt

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad. Saadavust leiab ka teistel kuupäevadel.

Hotellipakkumised Réunioni saarel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Réunionil, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka öömaja soovituse Réunioni saarel: