Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Rhodosele alates 98€
1. nov 2022 15:43

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Rhodosele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 98€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab terveks suveks. Valikus on nii otselennud Tallinnast, kui ka lennud ümberistumisega Riias. Saadaval on ohtralt soodsa hinnaga lennukuupäevi! Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised Rhodosel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Rhodosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST RHODOSELE

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Rhodos (RHO), hinnad alates 123€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitame broneerida lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näited Momondost:

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

Hilinenud või tühistatud lend?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased