Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bukaresti alates 116€
3. okt 2022 14:42
Bukarest
Linnapuhkus

LOT pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Rumeeniasse. Kiirete ümberistumistega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Rumeenia pealinna Bukaresti on saadaval alates 116€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni märtsi lõpuni ning hea hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks pikk nädalavahetus Bukarestis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 145€).

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Bukarestis

Kvaliteetsed hotellid on Bukarestis vägagi atraktiivsete hindadega. Parima hinnaga hotellipakkumised leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

Toome ka välja näite soodsa hinna ja kvaliteedisuhtega hotellipakkumisest veetmaks Bukarestis pikk nädalavahetus (R-E). Valisime näidiskuupäevadeks 02.12-05.12.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele Bukaresti kesklinnas asuvas Ibise hotellis maksab kolmeks ööks 159€ ehk 80€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST RUMEENIASSE

Tallinn-Bukarest-Tallinn alates 116€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine otse lennufirma koduleheküljele LOT.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles (hinnad alates 145€). Saadavust leiab vahemikus novembri lõpp kuni märtsi lõpp)

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsaimaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt LOT.com

Näide otse kodulehelt:

Näide momondost:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased