Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast San Franciscosse al 318€

KLM/AF pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Californiasse. Edasi-tagasi lennupiletite hinnad San Franciscosse on saadaval alates 318€ eest. Toome välja valiku lennukuupäevi, mille seast leiad mugavad ühe ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast San Franciscosse.

Saadavus on suurepärane alates septembrist kuni märtsini välja. Toome allpool vaid näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, sisesta alltoodud lennukuupäevad otsingusse KLM'i kodulehel.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Californias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja San Franciscos või mujal Californias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST SAN FRANCISCOSSE

Tallinn-San Francisco-Tallinn al 318€

Näide KLM'i kodulehelt.

Toome allpool vaid näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirmalt, sisesta alltoodud lennukuupäevad otsingusse KLM'i kodulehel.

Rendiauto lennujaamast: soodsaima rendiauto leidmiseks San Franciscos soovitame kasutada Rentalcars.com