Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Santorinile alates 116€
26. mai 2023 13:09

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Santorinile. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on hetkel saadaval alates 116€ eest. Ühe ümberistumisega soodsaid lennupileteid leidub novembris-detsembris ning veebraris-märtsis. Lennud on tagasiteel pika ümberistumisega Ateenas, mis annab mugava võimaluse päevakese ka Ateenas ringi vaadata.

Toome allpool välja näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või leia endale sobivad läbi Momondo.ee.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Santorinil

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Santorinil või mujal Kreekas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

AEGEAN LENNUPILETID TALLINNAST SANTORINILE

Tallinn - Santorini - Tallinn alates 116€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased