Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sardiinia saarele alates 77€
1. nov 2022 21:25
Sardiinia
Rannapuhkus

airBaltic pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid suveks Sardiinia saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Olbiasse on saadaval alates 77€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub juulis ja augustis. Kõikidel lendudel on üks ümberistumine Riias. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt (hinnad alates 106€).

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Sardiinias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sardiinias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID SARDIINIASSE

Tallinn - Olbia - Tallinn alates 77€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Olbia (OLB). Hinnad alates 106€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondo.ee

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt airBaltic.com

Näide airBaltic.com:

Näide Momondo.ee:

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse Olbia lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased