trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Seišellidele al 465€

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Seišellidele! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 465€ eest ning saadavus on oktoobri lõpust kuni aprillini (sh jõuludeks). Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Seišellidel

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Seišellidel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TURKISH AIRLINESIGA TALLINNAST SEIŠELLIDELE

Tallinn-Seišellid-Tallinn alates 465€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi momondo.ee.