Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri alates 428€

LOT koostöös Nordicaga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tallinnast Singapuri. Edasi-tagasi lennupiletid leiab üles alates 428€ eest ning saadavust leiab alates novembri algusest kuni 2019 aasta maini välja Lendudel on üks ümberistumine Varssavis ja lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine pardal. Lennud Varssavist Singapuri toimuvad Boeing 787 Dreamlineriga.

Mainime ära ka, et Singapur on hea algus- või lõpp-punkt alustamaks oma Kagu-Aasia või Austraalia seiklust, sest Singapurist saab soodsalt erinevate odavlennufirmadega edasi lennata kõikjale Kagu-Aasiasse. Alla 100€ lennupileteid leiab näiteks nii Balile, Langkawile kui mujale lähipiirkonna sihtkohtadesse. Kuskil 200€ eest leiab ka lennupileteid Austraaliasse.Populaarseimad odavlennufirmad on AirAsia, Jetstar ning ka Scoot.

Tõime välja vaid mõned näidiskuupäevad. Kui nende hulgast sobivaid kuupäevi enda jaoks ei leia, siis otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee . Kui soovid otse lennufirma kodulehelt broneerida, siis Lot.com lehel on hinnad kuskil 20-30€ kallimad.

Hotellipakkumised
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn-Singapur-Tallinn alates 428€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee või osta 20-30€ kallimad lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lot.com