Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri alates 463€
6. märts 2023 10:40

Turkish Airlines pakub hetkel vägagi hea hinnaga lennupileteid lendamiseks Kagu-Aasiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri on saadaval alates 463€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leidub märtsis ning oktoobris-novembris. Lennupiletite hinnas on nii toitlustamine Turkish Airlinesi pardal kui ka äraantav pagas. Soodsaima hinnaga piletite puhul on vähmalt ühel suunal pikk ümberistumine Istanbulis. Kuna Turkish Airlines pakub ka kiiremate ümberistumistega lende (aga tunduvalt kallima hinnaga), siis tasuta öömaja Turkish Airlinesi poolt ei saa. Samas on võimalik ehk saada osa Turkish Airlinesi poolt pakutavatest tasuta linnatuuridest. Tasub ära mainida, et kvaliteetsete hotelide hinnad Istanbulis on vägagi mõistlike hindadega.

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otsides läbi läbi Skyscanneri.

NB: Singapurist saab odavlennufirmadega soodsalt lennata näiteks Malaisiasse, Indoneesiasse (Bali) kui ka Phuketile ja Bangkokki.

Hotellipakkumised Singapuris

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada Booking.com.

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn - Singapur - Tallinn alates 463€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased