Hinnad langenud! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri vaid 366€

Lennupiletite hinnad Tallinnast Singapuri veelgi langenud!

Hinnasula! Air France ning KLM on veelgi langetanud hinda lennupiletitele Tallinnast Singapuri. Soodsaimad lennupiletid saab kätte vaid 366€ eest. Saadavust leiab juba alates kevadest kuni detsembrini välja.

Lennud on kas ühe või kahe ümberistumisega. Tihtipeale on ühe- või kahe ümberistumisega lennupiletite hind kosmeetiline, st et tunduvalt mugavamate lendude hinnaerinevus võrreldes kõige odavamatega on kõigest paar eurot. Kiireimate lennukombinatsioonide hõlpsaks ülesleidmiseks optimeeri Momondos maksimaalset lennu kestvust

Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine pardal (v.a airBalticu lendudel).

NB! Singapurist saab soodsalt edasi lennata erinevate odavlennufirmadega nii Austraaliasse, Taisse, Indoneesiasse (Balile), Malaisiasse, Filipiinidele kui mujale Kagu-Aasiasse! Soodsaimate pakkumiste leidmiseks aitab ikka momondo.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust! Vaata pakkumist siit

Hotellid Singapuris
Kui otsid öömaja Singapuris, siis tasub kindlasti hotellihindade võrdlemiseks kasutada HotelsCombined.ee hotellide otsingumootorit.

LENNUPILETID TALLINNAST SINGAPURI

Tallinn-Singapur-Tallinn alates 366€
Tasub vaadata kindlasti ümberistumiste pikkusi. Paljudel juhtudel on kiiremate ümberistumistega lennud vaid mõnevõrra kallimad. Kõikide meie poolt välja otsitud lennukuupäevade puhul on olemas kiirete ümberistumistega lennud ning hinnad jäävad vahemikku 366-420€.

Soodsate lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo.ee.