Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sitsiiliasse alates 130€
28. dets 2022 18:56

Lufthansa pakub hetkel väga soodsa hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cataniasse on saadaval alates 130€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab jaanuarist kuni juunini. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Münchenis või Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise soodsa hinnaga hotellipakkumisest veetmaks nädalane puhkus Sitsiilias. Valisime näidiskuupäevadeks 30.03-06.04.

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks kokku vaid 366€ ehk 183€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST SITSIILIASSE

Tallinn-Catania-Tallinn alates 130€

Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased