Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sitsiiliasse alates 155€
26. aug 08:01

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cataniasse on saadaval alates 155€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab oktoobrist detsembrini. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 25.11-30.11 (5 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Catania südalinna hotellis maksab 5 ööks kokku 268€ ehk 139€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid 155€ eest vahemikus 25.11-30.11 leiab allpool näidiskuupäevade valikust.

LENNUPILETID TALLINNAST SITSIILIASSE

Tallinn-Catania-Tallinn alates 155€

Toome välja vaid soodsamad näidiskuupäevad hindadega kuni 190€, vahemikus oktoober kuni detsember. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased