Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sitsiiliasse alates 162€
12. dets 2022 10:19

Lufthansa pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cataniasse on saadaval alates 162€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab talvel. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Münchenis või Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja broneerida lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise soodsa hinnaga hotellipakkumisest veetmaks Valentinipäev Sitsiilias. Valisime näidiskuupäevadeks 10.02-15.02 (5 ööd).

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega majutusasutuses maksab viieks ööks kokku vaid 241€ ehk 120€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST SITSIILIASSE

Tallinn-Catania-Tallinn alates 162€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 200€. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased