Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sitsiiliasse alates 166€
17. aug 16:05

Lufthansa ja SWISS pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Sitsiiliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Cataniasse on saadaval alates 166€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab oktoobrist detsembrini. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Sitsiilias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sitsiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa väga heade reitingutega majutusasutusesB&B Tra l'Etna E Il Mare nädalaks ajaks kahele vaid 313€ eest (157€ per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid 10.10-16.10 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST SITSIILIASSE

Tallinn-Catania-Tallinn alates 166€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, mille puhul on saadaval lennupiletid hinnaga kuni 200€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee. Meie soovitus on minna Lufthansa.com ja ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased