Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sofiasse al 63€
1. nov 2023 11:43

airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Bulgaariasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sofiasse on saadaval alates 63€ eest. Soodsad piletid on leitavad alates maist kuni suve lõpuni. Soodsad piletid saadaval ka veetmaks pikk nädalavahetus Sofias. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo. või sisesta soovitud kuupäevad lennufirma kodulehele.

Hotellipakkumised Bulgaarias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sofias või mujal Bulgaarias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST BULGAARAIASSE

Tallinn-Sofia-Tallinn alates 55€

Toome välja vaid mõned saadaolevad lennukuupäevad. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo. või sisesta soovitud kuupäevad lennufirma kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased