Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Šotimaale alates 20€
5. sept 16:57
Edinburgh
Linnapuhkus

Ryanair pakub väga hea hinnaga lennupileteid Šotimaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Edinburghi on saadaval alates 20€ eest ning soodsa hinnaga otselende leiab reisimaks septembris ja oktoobris. Hooajalised lennud Tallinna ja Edinburghi vahel toimuvad kuni oktoobri lõpuni. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

  • Põhja-Šoti mägismaa metsiku ilu ja võimsate mägede keskel reisimisest saad lugeda Jensi PARADIISISAAR.ee lehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Edinburghis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Edinburghis või mujal Šotimaal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks Edinburghis pikk nädalavahetus (K-P). Valisime näidiskuupäevadeks 28.09-02.10, sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Edinburghi südalinna hotellis maksab 3 ööks kokku 539€ ehk 270€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST ŠOTIMAALE

Tallinn-Edinburgh-Tallinn alates 20€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased