trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Splitti alates 144€

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Horvaatia rannikule. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Splitti on saadaval alates 144€ eest. Soodsa hinna ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid leiab septembris ja oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kuid meie soovitus on minna lennufirma kodulehele Lufthansa.com ja osta piletid otse lennufirmalt vaid mõnevõrra kallimalt, hinnad alates 161€.

Hetkel on käimas ka airBalticu kampaania, mille raames leiab edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Splitti alates 189€ eest. Leia kõik pakkumised SIIT.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Horvaatias

Parima hinnaga majutuse Splitis või mujal Horvaatias leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 17.10-23.10 (6 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Spliti kõrgete reitingutega majutuses maksab 6 ööks kokku 540€ ehk 270€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Split-Tallinn alates 144€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Split (SPU), hinnad alates 161€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta soovitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Toome välja vaid kõige soodsamad näidiskuupäevad vahemikus september-oktoober, kus kõik lennupiletite hinnad on alla 180€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!