Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sri Lankale alates 595€
29. juuli 2023 15:16
Colombo
Eksootika
Rannapuhkus

Lufthansa koostöös Sri Lankan Airlinesiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Sri Lankale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Colombosse on saadaval alates 595€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab külastamaks Sri Lankat nii sügisel kui ka 2024 aasta talvel. Lennupiletite hinna sees on nii toitlustus kui ka äraantav pagas (23kg). Parima hinnaga lennupiletid leiad üles otse Lufthansa kodulehelt, sisestades otsingusse huvipakkuvad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Colombo (CMB)

Hotellipakkumised Sri Lankal

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sri Lankal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

2024 aasta talveks varakult ette broneerides leiab hetkel vägagi hea hinnaga tasuta tühistamisvõimalusega majutuspakkumisi.

Toome välja ka näidispakkumise 12 päevaseks (11ööd) puhkuseks Sri Lankal Mirissa ranna lähedal. Valisime näidiskuupäevadeks 14.03-24.03 (sobivad lennupiletid vahemikuks 13.03 - 24.03 leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast).

Meie soovitus:

Tuba kahele koos hommikusöökidega selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab 10. ööks kokku vaid 351€ ehk 178€/per person. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST SRI LANKALE

Tallinn-Colombo-Tallinn alates 595€

Lennupiletite otsimiseks ja soetamiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Colombo (CMB)
  • Lufthansa kodulehel avaneb ka paremaks otsimiseks väga hea ülevaade soodsa hinnaga lennukuupäevadest.

Toome välja näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 690€.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased