Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi vaid 14€
30. sept 2022 15:23

Ryanair pakub väga hea hinnaga lennupileteid Rootsi pealinna Stockholmi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 14€ eest. Toome allpool välja näidiskuupäevad otselendudele alates septembrist, saadaval on ka ohtralt teisi lennukuupäevi. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Stockholmis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Stockholmis või mujal Rootsis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida toa kahele väga heade reitingutega hotellis Hotel Birger Jarl veetmaks nädalavahetus (R-E) Stockholmis. Toa kahele kolmeks ööks koos hommikusöökidega võid leida vaid 256€ eest. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST STOCKHOLMI

Tallinn-Stockholm-Tallinn alates 14€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased