Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tansaaniasse alates 370€

KLM pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Tansaaniasse. Valikus on nii Kilimandžaaro kui Dar es Salaam. Samuti leiab soodsa hinnaga multi-city lennupileteid, mis annab võimaluse alustada reisi näiteks Dar es Salaamist ja teha tagasilend Kilimandžaarost (või vice-versa). Soodsa hinnaga lennupileteid leiab juba alates veebruarist kuni oktoobri lõpuni. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas!

Lennupiletite otsimiseks ostmiseks mine KLM.com ning otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles otse lennufirma kodulehelt.

Vaata ka:

LENNUPILETID TALLINNAST TANSAANIASSE

Tallinn-Kilimandžaaro-Tallinn 371€

Kõige lihtsamini leiad lennupiletid üles otsides läbi KLM.com

Tallinn-Dar es Salaam-Tallinn 371€

Kõige lihtsamini leiad lennupiletid üles otsides läbi KLM.com

OPEN-JAW PAKKUMISED

Alusta oma reisi näiteks Dar es Salaamist ja tee tagasilend Kilimandžaaro lennujaamast (või vice-versa). Selliste piletite ostmiseks mine KLM.com ja sisesta endale huvipakkuvad lennukuupäevad multi-city otsingusse. Toome allpool välja ka näite.

Tallinn-Kilimandžaaro//Dar es Salaam-Tallinn 374€

Lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel.

Tallinn-Dar es Salaam//Kilimandžaaro-Tallinn 370€

Tallinn-Dar es Salaam//Kilimandžaaro-Tallinn

Otsi endale huvipakkuvad multi-city lennupiletid üles otse KLM.com

Tere

Pole varasemalt Aafrikat külastanud, kui Egiptus ja Maroko välja jätta, aga kuidas on ilm märtsi lõpus - aprilli alguses Tansaanias/Sansibaril?

Plaan oleks teha algul Tansaanias safari ja liikuda edasi Sansibarile puhkama, kuid tundub, et antud perioodil algab vihmahooaeg? Kui võimsad vihmahooajad Aafrikas üldse on?