trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tansaaniasse al 289€

Turkish Airlines pakub hetkel erakordse hinnaga lennupileteid Tansaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sansibarile, Dar es Salaami ning Kilimanjarosse on saadaval alates 289€ eest ning hea hinnaga lennupiletite saadavust leiab nii sügiseks kui talveks, eriti hea saadavus on alates jaanuarist kuni aprillini. Huvi korral leiab soodsa hinnaga lennupileteid ka multi-city lendudele (lenda ühte linna ja tagasi teisest)! Piletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Tansaanias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Tansaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST TANSAANIASSE

Tallinn-Sansibar-Tallinn alates 379€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Kilimanjaro-Tallinn al 289€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad. Alates jaanuari algusest on saadavus suurepärane peaaegu et kõikidel väljumiskuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Tallinn-Dar es Salaam-Tallinn alates 322€

Toome välja näidiskuupäevad vaid sügiseks. Alates jaanuari algusest on saadavus suurepärane peaaegu et kõikidel väljumiskuupäevadel. Lennud tuleb teha T,N või L ja tagasilend E,K või R. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.