Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tbilisisse vaid 130€ (otselennud)
26. aug 2022 18:15

Seoses Kutaisi lennuvälja remonttöödega on võimalik lennata Wizzairiga Tallinnast otselennuga Gruusia pealinna Tbilisisse. Edasi-tagasi lennupiletid on hetkel saadaval alates 130€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab kindlatel kuupäevadel oktoobris. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel ja tutvu kindlasti ka väljatoodud soodsate hotellileidudega lendudega sobivatel kuupäevadel.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Tbilisis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tbilisis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitused näidiskuupäevadel 14.10-21.10:

Tuba kahele selles väga heade reitingutega hotellis maksab nädalaks ajaks vaid 184€ ehk 92€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

Samuti võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele selles väga heade reitingutega neljatärni hotellis nädalaks ajaks vaid 323€ eest ehk 162€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST TBILISISSE

Tallinn-Tbilisi-Tallinn alates 130€

lennukuupäevad

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased