Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tbilisisse või Batumisse alates 80€
1. nov 2022 17:41

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Gruusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tbilisisse või Batumisse on saadaval alates 80€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab Tbilisi puhul jaanuarist suve lõpuni, Batumisse alates maist kuni suve lõpuni. Saadaval on ohtralt soodsa hinnaga lennukuupäevi! Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Gruusias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Gruusias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST TBILISISSE

Tallinn-Tbilisi-Tallinn alates 80€

Toome välja mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi lennukuupäevi. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi momondo.ee või broneeri lennupiletid otse airBalticu kodulehelt.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA TALLINNAST BATUMISSE

Tallinn-Batumi-Tallinn alates 84€

Toome välja mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi lennukuupäevi. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi momondo.ee või broneeri lennupiletid otse airBalticu kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased