Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse al 151€
9. aug 2022 08:01

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse on saadaval alates 151€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab septembris-oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Chalkidiki poolsaarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele väga heade reitingutega majutusasutuses Pela Veranda Exquisite Suites Neos Marmarases kuueks ööks vaid 303€ eest (152€/per person). Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA THESSALONIKISSE

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn alates 151€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Thessaloniki (SKG), hinnad alates 168€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased