Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse al 95€
26. mai 2023 14:19

Aegean pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Thessalonikisse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on hetkel saadaval alates 95€ eest. Ühe ümberistumisega soodsaid lennupileteid leidub novembris-detsembris ning veebraris-märtsis. Toome allpool välja näidiskuupäevad, lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel kuupäevadel või leia endale sobivad läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Thessalonikis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Thessalonikis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST THESSALONIKISSE

Tallinn - Thessaloniki - Tallinn alates 95€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi soodsaid lennukuupäevi. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased