Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse alates 116€

Scandinavian Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid pikendamaks suve Kreekas. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse on saadaval alates 116€ eest ja saadavust leiab septembri lõpust oktoobri keskpaigani. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Stockholmis.

Loe ka: Kreekasse reisides tuleb ennast enne reisi registreerida

Plaanid puhkusereisi väljaspool Eestit? ✈️
Tee 48h enne reisi kooronaviiruse test. Negatiivse vastuse korral väljastab Synlab sulle sertifikaadi, mida saad piiril kasutada tõendamaks, et sul ei ole koroonaviirust. Vaata lisa SYNLAB.ee

Hotellipakkumised
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Toome välja ka näidispakkumise väga hea reitinguga ning rannaäärses hotellis nädalaks ajaks Halkidiki poolsaarel vahemikus 06.10-13.10 (7 ööd).

LENNUPILETID TALLINNAST THESSALONIKISSE

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn alates 116€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

Rendiauto Thessaloniki lennujaamast
Parima hinnaga rendiauto otse Thessaloniki lennujaamast leiad üles läbi Rentalcars.com

Miks pakkuda (või miks reklaamida) pileteid, kui nt TLL-ARN liini pole veel siiani avatudki ega pole isegi infot jagatud, millal avatakse.

Lennupiletite info juurde võiks lisada ka, et tänase seisuga tuleks isegi siis, kui Stockholm liinil hakkab SAS-i lennuk lendama, olla Eestisse tulles Rootsi Covidi näitaja tõttu 2 nädalat karantiinis, mul puudub info, mis tingimused on Rootsist Kreekasse sisenemise puhul. Kõigil ei puudu ülevaadet olla  Covidi põhjustatud reisipiirangutest.

SAS taastab TLL-ARN alates 24.08. Sellekohase uudise leiab SIIT