Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse alates 143€
11. juuli 2022 11:34

airBaltic pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid Kreekasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Thessalonikisse on saadaval alates 143€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Riias. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab septembris-oktoobris. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Chalkidiki poolsaarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 24.09-01.10 (7 ööd):

Tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Neos Marmarases asuvas väga heade reitingutega külalistemajas maksab nädalaks ajaks kokku vaid 354€ ehk 177€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA THESSALONIKISSE

Tallinn-Thessaloniki-Tallinn alates 143€

Lennupiletite otsimiseks:

  • Mine airBaltic.com ja otsi üles endale sobivad lennukuupäevad marsruudil Tallinn (TLL) - Thessaloniki (SKG), hinnad alates 158€.

  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Momondosse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse airBalticu koduleheküljelt

Näide airBaltic.com:

Näide Momondost:

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased