Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Toskaanasse alates 121€
11. juuli 2022 09:49

Lufthansa pakub hea hinnaga lennupileteid Toskaanasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Firenzesse on saadaval alates 121€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub augustist oktoobrini. Kõikidel lendudel on üks ümberistumine. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna otse lennufirma Lufthansa.com kodulehele ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Toskaanas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Firenzes või mujal Toskaanas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele väga heade reitingutega hotellis Art Hotel Museo nädalaks ajaks 482€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 07.09-14.09 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST TOSKAANASSE

Tallinn-Firenze-Tallinn alates 121€

Toome välja näidiskuupäevad, endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi skyscanneri. Kui soovid osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad otse Lufthansa.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased