Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Toskaanasse alates 96€
13. okt 2021 18:28

Lufthansa koostöös SWISSi ja Air Dolomitiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Toskaanasse. Edasi-tagasi lennupiletid Firenzesse on saadaval alates 96€ eest. Soodsaid lennupileteid leiab alates novembrist kuni järgmise aasta suveni välja. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Firenzes

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Firenzes, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa kahele suurepäraste reitingutega majutusasutuses Aparthotel Quadra Key kuueks ööks 255€ eest (128€/per person). Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 07.11-13.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST TOSKAANASSE

Leidub erinevate ümberistumistega lende. Kõikidel meie poolt välja otsitud lennukuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 135€.

Tallinn-Firenze-Tallinn alates 96€

Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased