Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Trinidad ja Tobagole al 610€
3. okt 2022 13:00

United Airlines koostöös airBalticuga pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Trinidad ja Tobagosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Port of Spaini leiab üles 610€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist märtsini. Tulenevalt lennuplaanist on tagasiteel 12h pikkune ümberistumine päevasel ajal Houstonis, mis annab ka võimaluse Texase suurima linnaga tutvumiseks. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Trinidad ja Tobagol

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST TRINIDAD JA TOBAGOSSE

Tallinn-Port of Spain-Tallinn al 610€

Piletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased