Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Trinidad ja Tobagole alates 570€

Condor pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kariibidel asuvale Tobagole. Edasi-tagasi lennupiletid Frankfurdist Scarborough'i (Tobago) on saadaval 410€ eest. Saadavust leiab mais-juunis. Näiteks saab kombineerides need lennupiletid Lufthansa lennupiletitega Tallinnast Frankfurti edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Trinidad ja Tobagole kätte 570€ eest. Soodsaima hinna saamiseks tuleb eraldi soetada nii lennupiletid Tallinnast Frankfurti ning Frankfurdist Tobagole. Samas leiab kuskil 100€ võrra kallimad lennupiletid ka ostes otse lennupiletid Tallinnast Tobagole ning sel juhul on lennupiletite hinna sees ka äraaantav pagas.

Hotellipakkumised Kui otsid öömaja Tobagol, siis tasub kindlasti hotellihindade võrdlemiseks kasutada HotelsCombined.ee hotellide otsingumootorit.

####LENNUPILETID TRINIDAD JA TOBAGOLE

Lennupiletid Tallinnast Frankfurti alates 169€ Kõige mugavam variant on valida lendamiseks Lufthansa lennud, aga ajaliselt leiab ka sobivaid lende nii Finnairi kui SASiga. Parima hinnaga lennupiletid Tallinnast Frankfurti leiad üles läbi Momondo.ee

Näide:

Otsi endale sobivad lennupiletid Tallinnast Frankfurti üles läbi Momondo.ee

Lennupiletid Frankfurdist Trinidad ja Tobagole 401€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise üles läbi Momondo.ee

Natuke kallimalt (aga kindlasti mugavamalt) leiab ka variandi saada lennud ühel piletil. Sel juhul on lennufirmadeks Lufthansa ning Condor ja hinna sees on ka äraantav pagas.

####Külasta lisaks Tobago saarele ka Trinidadi saart

Nende kahe saare vahel on olemas pidev lennuühendus ning lennud kestavad alla 30 minuti ning on vägagi mõistliku hinnaga.

Tobago-Port of Spain-Tobago 59€

Näide:

Otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee