Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tuneesiasse alates 164€
28. aug 2023 15:26

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tuneesiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinna Tunisesse on saadaval alates 164€ eest. Soodsa hinna ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid leiab hea valikuga alates novembrist kuni suveni 2024. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Hotellipakkumised Tuneesias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tuneesias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 02.03-12.03 (10 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles luksuslikus kesklinna hotellis maksab 10 ööks kokku 715€ ehk 358€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TUNEESIASSE

Tallinn - Tunis - Tallinn alates 164€

Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 205€. Soodsaimate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või sisesta endale sobivad kuupäevad otse Lufthansa kodulehele.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased