Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tuneesiasse alates 222€
4. okt 2022 21:25

Lufthansa pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Vahemere rannikule, Tuneesiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinna Tunisesse on saadaval alates 222€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist. Lennud on mõlemal suunal ühe kiire ümberistumisega Frankfurdis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirmalt, siis mine Lufthansa.com ning sisesta soovitud kuupäevad otsingusse.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Tuneesias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Tuneesias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 17.11-21.11 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Tunise linna kaasaegses 4* hotellis maksab 4 ööks kokku 208€ ehk 104€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST TUNEESIASSE

Tallinn-Tunis-Tallinn alates 222€

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased