Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Turks ja Caicosele alates 602€
27. okt 2022 12:17
Turks ja Caicos
Rannapuhkus

airBaltic koostöös Unitediga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Turks ja Caicosele. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Providenciales´i on saadaval 602€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni 2023 aasta märtsi keskpaigani välja. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Miinuseks on tulenevalt lennuplaanist minnes pikem ümberistumine USA pealinnas Washingtonis, tagasilennud on enamjaolt kiirete ümberistumistega (osadel kuupäevadel on siiski päevasel ajal pikem ümberistumine Londonis või Amsterdamis).

Vaata ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised

Hotellide hinnad Turks ja Caicosel on pehmelt öeldes keskmisest kallimad aga kui otsid soodsaima hinnaga öömaja Turks ja Caicosel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TURKS JA CAICOSELE

Tallinn-Providenciales-Tallinn alates 602€

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad vahemikku 602-660€. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased