Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse alates 124€
31. mai 12:24

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Hispaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Valenciasse on saadaval alates 124€ eest. Soodsa hinna ja ühe ümberistumisega lennupileteid leiab reisimiseks juunist augustini ning taas alates novembrist. Mõned suvised lennukuupäevad on tagasiteel pika ümberistumisega Zürichis päevasel ajal, mida saab suurepäraselt ära kasutada Zürichiga tuvumiseks. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

HOTELLIPAKKUMISED VALENCIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Valencias või mujal Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID VALENCIASSE

Tallinn - Valencia - Tallinn alates 124€

Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid osta lennupiletid lennufirmalt, siis sisesta endale sobivad kuupäevad Lufthansa.com kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased